سئو و بهینه سازی سایت

طراحی سایت بستری را در دنیای وب برای شما فراهم می کند تا با استفاده از آن بتوانید کسب و کار، محصولات و خدماتی که به مردم ارائه می دهید را معرفی کنید؛ اما لازمه رونق هر کسب و کاری پس از طراحی سایت دیده شدن آن توسط مخاطبان است؛ سئو سایت یا همان بهینه سازی وب سایت است که موجب می شود وب سایت شما در دنیای وب دیده شود.
بنابراین هر چقدر برای طراحی وب سایت هزینه کنید و آپشن ها و امکانات متعددی را در آن قرار دهید اما بر روی رتبه آن در موتورهای جستجو به ویژه موتور جستجو گوگل کار نکنید نمی توانید کاربران دنیای وب را با کسب و کار، خدمات و محصولاتتان آشنا کنید چرا که وب سایت شما بدون سئو در موتورهای جستجو رشدی نخواهد داشت.
اگر به دنبال توسعه کسب و کارتان از طریق فروش اینترنتی و با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، بهره‌گیری از خدمات سئو حرفه ای متخصصین اودین در بهینه سازی و سئو وب سایت، انتخابی هوشمندانه در جهت بهبود رتبه الکسا و و ورودی گوگل بیشتر برای سایت و وبلاگ شماست.

اصول سئو چیست و چرا مهم است؟

سایتی که برای موتورهای جستجو بهینه سازی نشده باشد، مانند دفتر یادداشت شخصی شما در فضای اینترنت است که فقط خودتان خواهید خواند و نمی‌توانید انتظار داشته باشید کسی آن را بخواند. برای آنکه محتوای سایت شما مخاطب پیدا کند و بتوانید در موتورهای جستجو به نتایج خوبی دست یابید باید با اصول سئو آشنا شوید. بکارگیری اصول سئو می‌تواند جایگاه شما در نتایج جستجو را ارتقا داده و ضمن افزایش کاربر به فروش بیشتر منجر شود.
اگر چه گوگل به صورت مستمر الگوریتم ‌های خود را بروز رسانی می‌کند و الگوریتم های آن دائما در حال ارتقا و تغییر هستند، اما اصول سئو قواعد و مقررات نسبتا ثابتی هستند که بکارگیری آن‌ها رتبه سایت شما را ارتقا خواهد داد.
متخصصان حرفه ای سئو تیم اودین، ضمن بکارگیری اصول سئو، به صورت مستمر تغییرات گوگل را بررسی می‌کنند و تلاش می کنند از نتایج یافته‌های خود به بهترین شکل ممکن برای دستیابی به رتبه‌های برتر استفاده کنند.