طراحی سایت

امروزه بسیاری از مردم پیش از مراجعه حضوری به شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و سایر نهادهای خدماتی و... با جست‌وجو در اینترنت سعی می‌کنند بهترین نهاد را شناسایی کنند و با کمترین اتلاف زمان و به سادگی تمام کارهای خود را انجام دهند؛ این حقیقت لزوم داشتن یک وبسایت برای هر کسب‌وکاری را به روشنی بیان می‌کند زیرا اگر شما وبسایت اختصاصی خود را نداشته باشید رفته رفته جایگاه خود در بازار رقابتی امروز را از دست خواهید داد.
داشتن وب ‌سایت یک راه عالی برای معرفی کسب و کار شماست. طراحی یک سایت به شما این فرصت را می‌دهد تا خودتان را به طور کامل معرفی کنید و درباره خدمات و مزایای کارتان به مخاطبان بگویید. اغراق نیست اگر بگوییم که این امر باعث افزایش اعتبار کسب و کار شما خواهد شد و به کمک آن، مخاطبان راحت‌تر به شما اعتماد خواهند کرد.
حضور قدرتمند یک کسب و کار در اینترنت، به ویژه از طریق یک وب سایت، می‌تواند درآمدزایی بیشتری برایتان داشته باشد. در این راستا شما می‌توانید برای طراحی وبسایت اختصاصی خود از تیم اودین کمک بخواهید.

انواع وب سایت با توجه به زمینه فعالیت

وب سایت شرکتی

شرکت ‌ها و کارخانه‌ها برای افزایش برند سازی کسب و کار خود نیاز به طراحی وب سایت ‌های شرکتی دارند. در این گونه وبسایت ها معمولاً صفحاتی برای معرفی انواع محصولات، بروشورها، تاریخچه تأسیس شرکت، راه های تماس، راهنمایی برای اخذ نمایندگی و … وجود دارد؛ به نوعی یک بروشور آنلاین برای کارخانه یا شرکت به حساب می آید.
امروزه با افزایش سرسام آور هزینه های تبلیغات محیطی، بسیاری از شرکت ها به تبلیغات در بستر اینترنت روی آوردند. زیرا با هزینه بسیار کمتری نسبت به هزینه های تبلیغاتی محیطی، ‌بهره وری بسیار بیشتری را بدست می آورند.


وب سایت فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی خود به انواع مختلفی تقسیم می شوند. نوع اول آن ها تولید کننده هایی هستند که محصولات خود را از طریق فروشگاه آنلاینی که متعلق به خود است، به فروش می رسانند. نوع دوم دقیقا مشابه فروشگاه های سنتی است و به فروش محصولات تولیدی از کارخانه ها یا تولیدی ها می پردازند. نوع سوم فروشگاه های اینترنتی به مارکت پلیس معروف هستند در واقع شبیه یک بازارچه می باشد که هر فروشنده ای اقدام به فروش محصولاتی می کند. در تمامی انواع سایت‌های فروشگاهی شما به بازدیدکننده یا مشتری خود یک سبد خرید، امکان انتخاب و خرید محصول را می‌دهید.
برای مثال می توان سایت آمازون، علی بابا یا دیجیکالا را نام برد.


وب سایت شخصی

بسیاری از افراد دارای تخصص های خاصی در حوزه های مختلفی هستند. امروزه متخصصان با طراحی وب سایت های شخصی می‌توانند خود را پرزنت کنند و درآمد خود را از طریق معرفی در وبسایت ها چندین برابر افزایش دهند.


وب سایت های آموزشی

برخی از وب سایت ها وجود دارند که فقط در حوزه آموزشی فعالیت می کنند. این گونه سایت ها می توانند، توسط یک شرکت یا گروه به فعالیت ادامه دهد. یا آنکه وبسایت مربوطه به نوعی باشد که افراد مختلف بتوانند در حوزه تخصصی خاص به تولید محتوا بپردازند و دان خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.


وب سایت اشتراک گذاری عکس

در این سایت‌ها می توانید عکس های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید؛ مانند سایت عمومی پینترست.


وب سایت اشتراک گذاری ویدیو

سایت های مختلفی با توجه به حوزه های تخصصی و عمومی برای اشتراک گذاری ویدئو وجود دارد. نمونه خارجی آن یوتیوب و نمونه داخلی آن آپارات می باشد.


سایت های دایرکتوری

در این نوع وب سایت ها مشاغل، کسب و کارها، آدرس ها، تلفن ها و … به صورت حروف الفبا و یا یصورت دسته بندی شده، قرار دارند. شما می توانید با توجه به حوزه جغرافیایی که انتخاب می کنید، به راحتی مکانهایی را که به دنبال آن هستید را بیابید و آدرس، شماره تلفن و موارد مورد نیاز مربوط به آن مکان را بدست بیاورید.


وب سایت‌های شبکه‌های اجتماعی

امروزه شاید فردی نباشد که با واژه شبکه‌های اجتماعی آشنا نباشد. این گونه وب سایت ها به مردم جهان اجازه می دهند، تا عکس ها، ویدئو ها، افکار و مطالب خود را با دوستان و دیگران به اشتراک بگذارند. همچنین برای مطالبی که دیگران به اشتراک گذاشته اند، پیغام، لایک و … بگذارند؛ سایت هایی نظیر فیس بوک، توئیتر و … از این دست وب سایت ها هستند.


با توجه به نیاز خود می‌توانید برای طراحی هر یک ازانواع وبسایت‌های ذکره شده فوق با تیم ادین تماس بگیرید.نمونه کارها

صندوق قرض الحسنه بهشتی

صندوق قرض الحسنه علی اکبر

جاوید ایرانیان

صندوق قرض الحسنه همت