طراحی UI و UX

یکی از عوامل اصلی تعامل با کاربر در فضای وب و سیستم‌های کامپیوتری رابط و تجربه کاربری است. ابزار تعامل کاربر با سیستم باید به گونه‌ای باشد که او بتواند خیلی راحت و بدون مشکل با سیستم مورد نظر کار کند. طرح یک وب‌سایت، دقیقا همان کانال ارتباطی میان مخاطب و مدیران وب‌سایت است. این وب‌سایت خواه فروشگاه باشد یا اطلاع رسانی و یا یک سایت شرکتی، هیچ تفاوتی نمی‌کند و باز هم طرح رابط کاربری یا در واقع UI تاثیر به‌سزایی در جلب مخاطب دارد. مخاطب در نگاه اول ظاهر سایت شما را مشاهده می‌کند و سپس بر اساس همان ظاهر در مورد بررسی یا ترک وب‌سایتتان تصمیم گیری می‌کند.هدف اولیه هر کسب ‌و کاری صرف نظر از کالایی که می‌فروشند جذب مشتریان بالقوه و تبدیل آن‌ها به مشتریان وفادار است؛ چرا که فقط با داشتن مشتریان راضی می‌توان به درآمد بالا و موقعیت خوبی در بازار رسید. طراحی UI و UX نقش اساسی را در رسیدن به این هدف ایفا می‌کند؛ زیرا باعث بهبود تجربه کاربر و رضایت مشتری شده و در نتیجه به افزایش تعداد کاربران و مصرف کنندگان یک برنامه ویژه کمک می‌کنند.
با وجود انتخاب و گزینه‌های زیادی برای محصولات و خدماتی که به کاربران پیشنهاد می‌کنید مدت زمانی که می‌توانید توجه آن‌ها را به خود جلب کنید بسیار کم است و شما باید در این بازه زمانی کوتاه تیر خود را به هدف بزنید.
طراحی UI و UX باعث جلب اعتماد مصرف کنندگان شده و آن‌ها را مجاب به استفاده از برنامه یا وب سایت شما برای رسیدن به آنچه به دنبالش هستند می‌کند؛ برای یک استارتاپ یا کسب و کار کوچک، اهمیت طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری بیشتر است؛ چون اولین برداشت معمولاً زیاد طول می‌کشد و استفاده از یک طراحی مناسب می‌تواند به رسمیت شناخته شدن یک برند کمک زیادی بکند.
تیم طراحی و توسعه اودین با درنظرگرفتن تمامی موارد ذکر شده بالا UI و UX سایت و برنامه کاربردی شما را طراحی می‌کند.